SPOTKANIE PRZY OGNISKU Klubu Nestor

Piękna pogoda sprzyjała seniorom z Klubu NESTOR, którzy wspólnie z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stężycy, Zastępcą Wójta Gminy Stężyca i zaproszonymi przez siebie przyjaciólmi spędzili czwartkowy wieczór przy ognisku. Bliskość „sobótek” nastroiła wszystkich do takiej formy spędzenia czasu wolnego. Było pieczenie kiełbasek, wspólne śpiewy przy gitarach, swojski chleb i miejsce wymarzone na biesiady zapewniła nam Usługi Gastronomiczne – catering „Justyna” na Pażęcach. Każdy z klubowiczów przyniósł coś smacznego, przygotowanego własnoręcznie. Niecodzienną rozrywkę zapewniło wszystkim Sołectwo Borucino z występem kabaretu Pelcia, Elcia i Helcia - nawet kucyk przyszedł popatrzeć. Humor dopisywał wszystkim, a śmiech i śpiewy unosiły się daleko i długo.

Wiek senioralny nie wyklucza możliwości rozrywki i dobrej zabawy. Zajęcia w Klubie dla seniorów pozwalają na aktywne spędzanie czasu, w gronie innych osób, a jednocześnie w relaksującej atmosferze.