OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY STĘŻYCA W SPRAWIE SPORZĄDZENIA WYKAZU NIERUCHOMOŚCI PRZEZNACZONYCH DO ODDANIA W DZIERŻAWĘ.
Treść
stosownie do art. 35 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.) podaje do publicznej wiadomości wykaz nieruchomości przeznaczonej do oddania w dzierżawę.
Lp |
Położenie Nieruchomości (Obręb) |
Oznaczenie nieruchomości nr działki |
Księga wieczysta KW |
Pow. działki przeznaczona do dzierżawy w ha |
Opis nieruchomości |
Wysokość rocznego czynszu z tytułu dzierżawy w zł (netto) |
Przeznaczenie nieruchomości i sposób jej zagospodarowania
|
1. |
Łosienice |
112/2 104/3 111/3 |
GD1R/00010966/5 |
0,26 0,67 0,05 |
Nieruchomość jest niezagospodarowana i stanowi grunt rolny V klasy.
|
686,00 |
Przeznaczenie w m.p.z.p – 2.2.4 MN tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej szczegóły, 3.2.5 KDW tereny dróg wewnętrznych szczegóły, 3.1.2 KD-L tereny dróg publicznych - drogi o klasie dróg lokalnych szczegóły, 3.2.3 KDW tereny dróg wewnętrznych szczegóły 3.2.4 KDW tereny dróg wewnętrznych szczegóły Sposób zagospodarowania – dzierżawa na cele rolne. Termin zagospodarowania – po zawarciu umowy dzierżawy. |
- Wykaz zostanie wyłożony do publicznej wiadomości od dnia 8 kwietnia 2025 r. na okres 21 dni, na stronie bip.gminastezyca.pl oraz tablicy ogłoszeń w Urzędzie Gminy Stężyca.
- Umowa dzierżawy zostanie zawarta na okres 3 lat.
- Ustalony czynsz będzie płatny: za rok 2025 – 30 dni od zawarcia umowy, począwszy od 2026 r. - rocznie do 31 marca każdego roku.
- Począwszy od 01.01.2026 r. stawka czynszu może być waloryzowana Zarządzeniem Wójta.