Niecodzienna lekcja WOS-u w stężyckiej szkole

W związku z obchodami Święta Szkoły Podstawowej , 10 marca 2014 roku, Zespół Kształcenia i Wychowania w Stężycy odwiedzili: Wójt Gminy Stężyca Pan Tomasz Brzoskowski oraz Dyrektor GZEAS-u Pani Urszula Ziomkowska.
Goście przygotowali niezwykle interesującą prezentację na temat inwestycji w naszej gminie. Prelekcja poszerzyła wiedzę uczniów o licznie wdrażanych modernizacjach oraz pokazała znaczenie dotacji z Unii Europejskiej w procesie ich realizacji. Na zakończenie spotkania gimnazjaliści mieli możliwość zadawania pytań o plany gospodarcze gminy, na które otrzymali wyczerpujące odpowiedzi.
Przekonali się, że jeszcze dużo dobrego będzie się działo w Stężycy i okolicach.
Ze względu na duże zainteresowanie, planuje się kolejne spotkania z uczniami, tym razem w klasach.