Dzień Seniora w Kamienicy Szlacheckiej

Dnia 18.12.2013r odbyło się spotkanie opłatkowe seniorów mieszkających na terenie sołectw: Borucino, Łączyno i Kamienica Szlachecka. Seniorzy rozpoczęli swoje święto msza w kościele filialnym w Kamienicy Szlacheckiej, którą celebrował ks. Kanonik Bogdan Drozdowski wspólnie z rekolekconistą. Następnie goście udali się na obiad i kawę do Sali ,,Szlachcianka". Tam przywitał ich wójt gminy Stężyca - Tomasz Brzoskowski i sołtysi. W światecznym nastroju dzielono się opłatkiem życząc sobie radosnych, zdrowych i błogosławionych Świat Bożego Narodzenia.
Spotkanie uświetnił występ artystyczny uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum z Kamienicy Szlacheckiej. Na zakończenie seniorzy otrzymali paczkę pełną słodkości na święta.

Elżbieta Kulwikowska