Ślubowanie uczniów klas pierwszych Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku

Dnia 21 października 2013r. odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku.
Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Stężyca p. Tomasz Brzoskowski, proboszcz parafii ks. Grzegorz Fąferko oraz rodzice pierwszoklasistów.
Uroczystość rozpoczął p. dyrektor Ireneusz Zarach, który powitał gości oraz uczniów. Później uczniowie przedstawili program artystyczny. Następnie dzieci złożyły ślubowanie, obiecując być dobrymi Polakami, dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły, swoim zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po występach i ślubowaniu na sztandar szkoły zostały pasowane na uczniów szkoły. Dzieci otrzymały upominki od pana Wójta, ks. Proboszcza, p. wicedyrektor, Samorządu Szkolnego oraz rogi obfitości od rodziców. Wychowawczynie: p. Monika Pastwa i Teresa Reszka wręczyły pierwszoklasistom pamiątkowe dyplomy. Życzono dzieciom wielu sukcesów edukacyjnych. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.