Gminne obchody Święta Edukacji Narodowej

Gminne obchody  Święta Edukacji Narodowej

Już po raz trzeci 14 października odbył się Turniej Ciał Pedagogicznych i Administracji. Organizatorami i gospodarzami imprezy byli pracownicy Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku.
Wspólna biesiada pozwoliła na integrację oraz wspaniałą zabawę . Chociaż mijamy się codziennie, często brakuje czasu na rozmowy, więc w dniu naszego święta mogliśmy spotkać się w jednym miejscu, aby obchodzić Dzień Edukacji Narodowej.
Nie zabrakło oczywiście biesiadnych piosenek, tańca integracyjnego oraz emocjonującej zabawy. Wszyscy uczestnicy imprezy wykazali się w poszczególnych konkurencjach bystrością, spostrzegawczością, zręcznością , wspaniałym śpiewem w karaoke oraz precyzją w strzelaniu do tarczy. Doskonałe jadło i muzyka oraz pogodny nastrój sprawiły, że na chwilę zapomnieliśmy o trudach pracy w szkole. Dziękujemy naszym władzom za udział w przygotowaniu uroczystości.

( Tekst: R. Mach, K. Pek; zdj. K. Kaczmarek)