Wspaniały jubileusz Pana Bernarda Mejer

Mimo, że „100 lat" słyszymy wiele razy, to dożyć cudownej setki jest dane bardzo niewielu. Jedną z takich wyjątkowych osób jest pan Bernard Mejer, który 29 lipca 2013 roku obchodził wspaniały jubileusz. Pan Bernard urodził się 29 lipca 1913 r. w Dąbrowie. Źródłem utrzymania pana Bernarda i jego rodziny była praca w stolarstwie.
Jest wdowcem, żona Helena z d. Dawidowska zmarła 5 sierpnia 1990 r. Pan Bernard doczekał się 4 dzieci, 6 wnucząt, 3 prawnucząt.
Jubilatowi serdeczne gratulacje i gorące życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności, miłości, szacunku rodziny i przyjaciół w tym wspaniałym dniu złożyli przedstawiciele Urzędu Gminy Stężyca: Wójt Gminy Tomasz Brzoskowski, Przewodniczący Rady Gminy Stefan Literski, Sabina Kobiela z Urzędu Stanu Cywilnego oraz Sekretarz Gminy Ewa Borzestowska.
Gratulacje i życzenia z tej okazji przesłali również Prezes Rady Ministrów i Wojewoda Pomorski.