Dnia 30 marca upływa termin kolejnej płatności za gospodarowanie odpadami komunalnymi

Aby uregulować opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi proszę przed podejściem do KASY udać się do pok. Nr 12 (po drugiej stronie ulicy) celem pobrania druku wpłaty lub uregulować płatność na rachunek Urzędu Gminy Stężyca w Banku Spółdzielczym Kościerzyna nr 05 8328 0007 2002 0008 3957 0009 w tytule przelewu proszę wpisać opłata za gospodarowanie odpadami komunalnymi za nieruchomość, adres nieruchomości, miesiąc/ kwartał/rok. Kasa urzędu jest czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 7.30 do 15.00, natomiast w piątki od 7.30 do 14.00.

Wszystkie informacje na temat gospodarki odpadami w Gminie Stężyca zostały zamieszczone w zakładce "Przewodniki -> Przewodnik Petenta -> Opłata za gospodarowanie odpadami". Można też do nich dotrzeć klikając poniższy link więcej>>. A następnie ...