Złote Gody w Gminie Stężyca

W poniedziałek (11 grudnia) w Domu Strażaka w Stężycy odbyło się spotkanie zorganizowane specjalnie dla Jubilatów Złotych Godów, czyli Tych, którzy zawarli związek małżeński w 1956 roku.

Gośćmi spotkania byli:
  • Józef i Elżbieta Formela
  • Zygmunt Formela (małżonka Helena dożyła 50-lecia, lecz niestety nie dotrwała do wczorajszego spotkania)
  • Łucja Gostkowska (mąż Józef dożył 50-lecia, lecz niestety nie dotrwał do wczorajszego spotkania)
  • Alfons i Agnieszka Kiedrowscy
  • Józef i Rozalia Kolka
  • Józef i Marianna Kruszyńscy
  • Jan i Irena Młyńscy
  • Alfons i Anna Syldatk
  • Leon i Genowefa Wiczkowscy
  • Anastazy i Wanda Wojtala
  • Franciszek i Agnieszka Zaborowscy

Życzymy zdrowia i wytrwałości w ciągu kolejnych lat!

Goście otrzymali wraz z najserdeczniejszymi życzeniami upominki oraz medale wręczone przez Wójta Gminy Pana Czesława Witkowskiego z upoważnienia Prezydenta RP.

Myślę, że wszyscy niezmiernie miło będą wspominać występy kaszubskiej grupy tanecznej "Niezabodci" oraz zespołu instrumentalnego ze szkoły w Stężycy.