Usuwanie Wyrobów Zawierających Azbest na terenie Gminy Stężyca

Wójt Gminy Stężyca informuje, że w związku z realizacją Gminnego Programu Usuwania Wyrobów Zawierających Azbest na terenie Gminy Stężyca istnieje możliwość ubiegania się o dotację do zadań związanych z demontażem, transportem i utylizacją odpadów azbestowych, pochodzących z obiektów budowlanych z terenu Gminy Stężyca w 2013 roku.

Kwota dofinansowania zadania może stanowić do 70% jego kosztów kwalifikowanych, przy efektywności kosztowej nie przekraczającej kwoty 800 zł/Mg odpadu zawierającego azbest jeżeli zadanie składa się z demontażu, zbierania, transportu i unieszkodliwiania lub zabezpieczenia azbestu.

Osoby zainteresowane uzyskaniem w/w dotacji prosi się o kontakt z tut. Urzędem pok. nr. 3 w godzianch pracy Urzedu od godz. 7.30 do 15.30 lub telefonicznie pod numerem (058) 685-63-45. Wypełnione wnioski należy składać do dnia 15 marca 2013 r.

Pliki

azbest.pdf 401.87 KB