Dzień Seniora w ZKiW w Klukowej Hucie

W sobotę 15 grudnia w ZKiW w Klukowej Hucie obchodziliśmy Dzień Seniora, na który przybyło wielu gości: Wójt Gminy Stężyca - Tomasz Brzoskowski, Sołtys Klukowej Huty - Kazimierz Gruchała, Kierownik Gminnego Ośroda Pomocy Społecznej - Alicja Sadowska, Proboszcz Parafii Klukowa Huta - Dariusz Knut, Dyrektor szkoły - Grzegorz Przepiórski i oczywiście najważniejsi goście - Seniorzy. Sołtys przywitał wszystkich zgromadzonych, a następnie wystąpiły dzieci z koła teatralnego pod opieką Pani Karoliny Naczk. Po przedstawieniu nastąpił czas na przemówienie Wójta i błogosławieństwo Proboszcza. Podczas poczęstunku i dzielenia się opłatkiem, gości w świąteczny nastrój wprowadzały kolędy śpiewane przez zespół muzyczny prowadzony przez Panią Antoninę Mering. Atmosfera spotkania była bardzo ciepła i przyjazna.