Zasady zimowego utrzymania przejezdności dróg gminnych w sezonie zimowym 2012/2013 na terenie Gminy Stężyca

Mając na uwadze utrzymanie przejezdności dróg oraz odpowiedzialność za ich odśnieżanie i minimalizację kosztów z tego tytułu, drogi dojazdowe będące w administracji Urzędu Gminy Stężyca dzieli się na dwie kategorie:

1. DROGI I KOLEJNOŚCI ODŚNIEŻANIA
- są to drogi dowozowe młodzieży szkolnej oraz drogi łączące zwarte zabudowy z drogami powiatowymi, wojewódzkimi i krajowymi.

2. DROGI II KOLEJNOŚCI ODŚNIEŻANIA
- są to wszystkie pozostałe drogi dojazdowe do poszczególnych domostw
w danym sołectwie łącznie z ulicami we wsiach, drogami na wybudowaniach
w sołectwach, placami i chodnikami we wsiach poszczególnych sołectw itp.

3. KOORDYNATOR oraz SOŁYSI gminy - celem zmaksymalizowania odśnieżania, a tym samym udrożnienia i uzyskania przejezdności jak największej liczby dróg mogą złożyć zamówienia w podmiotach wyłonionych w drodze złożonej oferty - załącznik nr 1 niniejszych zasad.

Szczegółowe informacje w załącznikach.

Pliki

Plan.doc 1572.5 KB