II Turniej Ciał Pedagogicznych i Administracji

W dniu 15.10.2012 r. na Sali Sportowo-Widowiskowej w Stężycy odbył się II Turniej Ciał Pedagogicznych i Administracji. Organizatorami imprezy byli pracownicy szkoły w Kamienicy Szlacheckiej.
Turniej rozpoczął się meczem w Dwa Ognie przedstawicieli nauczycieli humanistów z nauczycielami przedmiotów ścisłych. Kolejne mecze to nauczyciele wychowania przedszkolnego kontra nauczyciele nauczania zintegrowanego. Trzeci , najbardziej zacięty i ekscytujący mecz to dyrektorzy szkół łączni z Wójtem i V-ce Wójtem kontra nauczyciele wf z naszych szkół.
Na koniec rozgrywek odbył się turniej Kalambury. Dyrektorzy poszczególnych szkół losowali hasło i starali się go przedstawić wizualnie a pracownicy administracji i obsługi odgadywali hasła. Bezkonkurencyjni okazali się pracownicy ZKiW w Gołubiu z dyrektorem, p. Mariuszem Dułak.
Po rozgrywkach sportowych wszyscy udali się do sali gimnastycznej w ZKiW w Stężycy gdzie przygotowano poczęstunek przygotowany przez firmę cateringową. Wszystko było bardzo wyborne.
Po poczęstunku zabrzmiały gitary i gromki śpiew piosenek biesiadnych przygotowanych przez nauczycieli i pracowników wszystkich szkół. Rozdano teksty i wkrótce cała sala śpiewała wspólnie.
Kolejny Turniej odbędzie się za rok. Organizatorami i gospodarzami będą pracownicy ZKiW w Szymbarku.