Uroczystość przyjęcia uczniów klas pierwszych do szkolnej rodziny

Dnia 5 października 2012r. w hali widowiskowo-sportowej w Stężycy odbyła się uroczystość przyjęcia uczniów klas pierwszych do szkolnej rodziny. Ślubowanie rozpoczęło się o godzinie 10.00. Akademię prowadzili gimnazjaliści: Paweł Wiczkowski i Weronika Cichosz.
Klasy pierwsze pod opieką wychowawczyń: Mirosławy Cybuli i Jadwigi Naczk przeszły wiele ciężkich prób, dzięki czemu ślubowanie zostało sprawnie przeprowadzone. Dzieci przygotowały piękne wierszyki oraz wesołe piosenki. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: Wójt Gminy Stężyca Tomasz Brzoskowski, Przewodnicząca Rady Rodziców Małgorzata Adamska, Sołtys wsi Stężyca Halina Kulwikowska, Dyrektor ZKiW w Stężycy Lucyna Kerlin oraz rodzice uczniów klas pierwszych.