XIII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces

Centrum Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Brwinowie serdecznie zaprasza osoby fizyczne i prawne, podmioty gospodarcze, związki, stowarzyszenia, organizacje branżowe rolników, organizacje pozarządowe, samorządy gminne i powiatowe (z miejscowości do 20 tys. mieszkańców) do udziału w XIII edycji ogólnopolskiego konkursu Sposób na Sukces na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Od dwunastej edycji Patronat Honorowy nad konkursem objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski

W załączeniu regulamin konkursu i karta zgłoszenia oraz plakat informacyjno-promocyjny (format A3).

Uroczyste wręczenie nagród finalistom tegorocznej XII edycji konkursu odbyło się w czerwcu br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Finaliści otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta, dyplomy i statuetki od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wszyscy laureaci i wyróżnieni w XII edycji konkursu otrzymali też nagrody rzeczowe w postaci zestawów kina domowego.

Szczegółowe zasady udziału w konkursie - regulamin wraz z kartą zgłoszenia uczestnictwa, a także dodatkowe informacje na temat konkursu zamieszczone są na stronie internetowej:

Zgłoszenia do XIII edycji konkursu można nadsyłać do 15 października 2012 r.

Konkurs nie ma charakteru komercyjnego. Zgłaszający się do udziału nie ponoszą żadnych opłat. Realizowany jest w ramach zadań statutowych przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z instytucjami i organizacjami; przedstawicielami mediów - TVP Program 1 oraz redakcjami pism i portali internetowych zajmującymi się tematyką rozwoju obszarów wiejskich.

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-meilowy.

Informacji udzielają pod nr tel. 22/729 66 34-38 wew. 116 , 140
Agnieszka Woszczek i Iwona Studniarek