Konsultacje społeczne dotyczące rozszerzenia zakresu Lokalnej Strategii Rozwoju obszaru Szwajcarii Kaszubskiej

W związku z ubieganiem się przez Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby o dodatkowe środki finansowe na wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, serdecznie zapraszamy na konsultacje społeczne dotyczące wypracowania propozycji rozszerzenia zakresu Strategii.

Spotkanie odbędzie w dniu 11 lipca 2012 r. o godz. 10.00 w sali 303 Starostwa Powiatowego w Kartuzach przy ul. Dworcowej 1.

W terminie do 30 lipca 2012 roku Stowarzyszenie złoży do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego wniosek na pozyskanie dodatkowych środków w ramach Osi 4 Leader przeznaczonych na dofinansowanie projektów składanych przez mieszkańców oraz instytucje z obszaru LGD. Środki te będą mogły być przeznaczone jedynie na nowe cele szczegółowe lub przedsięwzięcia bądź rozszerzony zakres istniejących celów szczegółowych lub przedsięwzięć w ramach Strategii. W związku z powyższym wymagane jest wprowadzenie do naszej Strategii stosownych zmian.

Przedmiotem spotkania będą konsultacje rozszerzenia zapisów Strategii w zakresie jej celów szczegółowych i przedsięwzięć oraz budżetu dodatkowych środków finansowych przeznaczonych na poszczególne działania wraz z przyszłym harmonogramem ogłaszania konkursów.

Z uwagi na dużą wagę tematów poruszanych na spotkaniu dla przyszłej działalności LGD Stowarzyszenie Turystyczne Kaszuby zwracamy się do Państwa z prośbą o aktywny udział.

Serdecznie zapraszamy!