Przejdź do stopki

Wspaniały sukces gimnazjalistek ze Stężycy

Treść

Po raz drugi z rzędu uczennice gimnazjum w Stężycy zdobyły tytuł mistrza województwa pomorskiego w Turnieju Coca Cola Cup 2012. Ten prestiżowy turniej zaszczycił swoją obecnością Robert Lewandowski, znakomity piłkarz reprezentacji Borusi Dortmund. Wręczał on nagrody oraz rozdawał autografy zawodnikom i kibicom.
Dziewczęta w pierwszym meczu pokonały Malbork 4:2 w kolejnym przegrały 3:2 z Wejherowem, zajęły 2 miejsce w grupie. W półfinale spotkały się z zespołem Tuchomia, po dogrywce wygrały 2:1. Finał był dramatyczny, zakończony sukcesem 5:3 oraz zdobyciem I miejsca.
Wiktoria Mach została najlepszą bramkarką turnieju.
Dziewczęta będą reprezentować nasze województwo na mistrzostwach Polski 18-ego maja br.