Ewa Nowak w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stężycy

Dnia 25 kwietnia o godz. 12°° przybyła z Warszawy do Gminnej Biblioteki Publicznej w Stężycy Ewa Nowak - pisarka, publicystka, autorka felietonów, opowiadań oraz powieści dla dzieci i młodzieży. Z wykształcenia pedagog-terapeuta szybko nawiązała świetny kontakt z młodymi czytelnikami. Podała również przepis na napisanie dobrej powieści. W trakcie spotkania przy aktywnym współudziale młodzieży stworzyła przykładowych bohaterów książki borykających się z problemami życia codziennego. Dla czytelników spotkania z autorami lubianych przez nich książek jest fascynującym i niezapomnianym przeżyciem. Po spotkaniu Ewa Nowak podpisywała swoje książki.
Pisarka współpracuje z pismami: „Cogito", „Vietor", „Junior", „Victor Gimnazjalista", „Trzynastka" i „Sens". Do tej pory ukazało się 26 jej powieści.
Spotkania z tak znanymi autorami są sponsorowane i odbywają się w naszej Bibliotece dzięki uczestnictwie w Dyskusyjnym Klubie Książki zainicjowanym przez Instytut Książki przy Bibliotece Narodowej w Warszawie.