IX Gminne Teatralia Bożonarodzeniowe 2011

Jak co roku w naszej szkole przed świętami Bożego Narodzenia rozbrzmiewa śpiew aniołów, kłaniają się małemu Jezuskowi królowie i pasterze, figlują diabły a na niebie lśni gwiazda betlejemska. A wszystko to za sprawą kolędników - aktorów, którzy przybyli na Gminny Przegląd Zespołów Kolędniczych. Zobaczyliśmy Zespół „Cudaki", który przedstawił widowisko pt. „ Nie było miejsca dla Ciebie" przygotowane przez p. Alicję Nastała i p.Grzegorza Brylowskiego. Jako drugie wystąpiły maluchy z ZKiW z Klukowej Huty przedstawiając widowisko pt. „ Opowieść wigilijna", pod opieką p. Antoniny Lohr . Następnie zobaczyliśmy dwie grupy kolędnicze z Gołubia pod kierownictwem pani Teresy Pobłockiej i ze Stężycy z opiekunem p. Aldoną Mańską. Na koniec wystąpiły Wicherki z „Wiara , nadzieja i miłość"
Wszystkie prezentacje spotkały się z ciepłym przyjęciem. Na zakończenie uczestnicy przeglądu wspólnie zaśpiewali kolędy polskie jak i kaszubskie.