Dzień Seniora w Kamienicy Szlacheckiej

7 grudnia 2011jak co roku w naszej szkole, obchodziliśmy Dzień Seniora.Oprócz Seniorów swoją obecnością zaszczycili nas również zaproszeni goście: wójt gminy Stężyca p. Tomasz Brzoskowski, , ks.kanonik Bogdan Drozdowski, wicewójt gminy Stężyca p.Irenesz Stencel, radni p.Edyta Klasa, p.Mirosław Formela, sołtysi p.Teresa Sitterlee, p.Elżbieta Kulwikowska oraz p.Adela Brzeska, które były organizatorkami całej imprezy.Podczas tegorocznej imprezy gościliśmy seniorów aż trzech sołect: Kamienicy Szlacheckiej, Borucina i Łączyna.
Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą odprawioną w intencji Seniorów. Po Mszy wszyscy udali się na salę gimnastyczną szkoły.
Na szkolnej scenie przed naszymi drogimi Seniorami wystąpił zesół ,,Wicherki" w przedstawieniu ,,Wiara, Nadzieja, Miłość", które przygotowała wraz z uczniami p.Teresa Wejer. Chór szkolny pod czujnym okiem p.Magdaleny Byczkowskiej wprowadził zebranych w świąteczny nastrój.
Po występach goście zostali zaproszeni na poczęstunek: obiad, kawę, ciasto.Uroczystość została przygotowana przy współpracy dyrektora szkoły p.Bernadety Kucyk.Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uroczystość była wyjątkowa. Mamy nadzieję, że spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i pozostawi w pamięci gości radosne wspomnienie.