XI WOJEWÓDZKI KONKURS „POLACY, KTÓRYCH POZNAĆ WARTO” – Maria Skłodowska - Curie

XI WOJEWÓDZKI KONKURS „POLACY,  KTÓRYCH POZNAĆ WARTO”  – Maria Skłodowska - Curie

Dnia 30 listopada 2011 roku w Zespole Kształcenia i Wychowania w Stężycy odbył się XI Wojewódzki Konkurs „Polacy, których poznać warto" - Maria Skłodowska - Curie.

Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Stężyca - p. Tomasz Brzoskowski.

Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: dla szkół podstawowych i gimnazjów. Do udziału zgłosiło się 10 szkół podstawowych, z których udział wzięło 18 uczestników oraz 8 gimnazjów, reprezentowanych przez 16 uczniów.
Zmagania obejmowały dwie części: pisemną i ustną.

Zwycięzcami konkursu są:
w kategorii szkół podstawowych:
Im EDYTA GLIŃSKA - ŁUBIANA
IIm KLAUDIA ZAWORSKA - MŚCISZEWICE
IIIm AMANDA ZIELIŃSKA - PRZODKOWO
IVm JULIA STEFAŃSKA - SZYMBARK
Vm NINA KARPIŃSKA - KOŚCIERZYNA

w kategorii gimnazjów:
Im KAMIL WOLSKI - KLUKOWA HUTA
IIm PAULINA CZAJA - MŚCISZEWICE
IIm KATARZYNA WANKE - ŻUKOWO
IIIm KONRAD SZUFLER - KAMIENICA SZLACHECKA
IVm KAROLINA LEWNA - GOŁUBIE

Gratulujemy!!!
Pani Dyrektor Lucyna Kerlin podczas podsumowania podziękowała:
- wszystkim nauczycielom za przygotowanie organizacji i sprawny przebieg konkursu,
- Wójtowi Gminy Stężyca - p. Tomaszowi Brzoskowskiemu - za ufundowanie nagród,
- przybyłym gościom: wizytator - p. Wiesławie Marcinkowskiej, zastępcy wójta - Ireneuszowi Stenclowi,
- komisji składzie: p. Jolanta Sawicka, p. Alfons Karcz, p. Małgorzata Sałata, p. Alicja Patoka,
p. Danuta Selewska, p. Małgorzata Karcz.
Na koniec p. dyrektor pogratulowała wszystkim zwycięzcom i zaprosiła na XII edycję konkursu w przyszłym roku.