Pasowanie na przedszkolaka w ZKiW w Klukowej Hucie

W czwartek 24 listopada 2011 roku, najmłodsze dzieci z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Klukowej Hucie, przeżywały jeden z najważniejszych dni w dzieciństwie - zostały pasowane na przedszkolaka. Na tę wyjątkową uroczystość obok rodziców naszych wspaniałych przedszkolaków, przybyli: ksiądz proboszcz Dariusz Knut, zastępca wójta gminy - pan Ireneusz Stencel oraz Dyrekcja ZKiW i nauczyciele klas „0" - I SP ze swoimi klasami.
Po zdaniu niezwykle trudnego egzaminu z „wiedzy o misiu" i złożeniu specjalnej obietnicy, pan dyrektor - Grzegorz Przepiórski przystąpił do pasowania 3 i 4-latków na Przedszkolaków. Następnie z rąk pani wicedyrektor dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy. Ksiądz udzielił dzieciom błogosławieństwa i poświęcił przedszkolne przybory. Potem nadszedł czas obdarowywania prezentami. Przedszkolaczki otrzymały całą masę słodkości, gier i zabawek.