Zawody kolarskie MH Automatyka MTB Pomerania Maraton

Szanowni Państwo,

W dniu 16 czerwca 2024 roku odbędzie się piąta edycja zawodów kolarskich MH Automatyka MTB Pomerania Maraton. W związku z organizacją wydarzenia planowane są czasowe utrudnienia w ruchu drogowym na wybranych ulicach gminnych oraz drogach powiatowych.

Szczegóły dotyczące utrudnień:

• Data: 16 czerwca 2024 r.
  • Godziny: 10:00 - 15:00
  • Start dystansów 62km, 32km, 9km: 10:45 / 11:00 / 11:10

Ulice  objęte utrudnieniami:

Drogi Powiatowe w Brodnicy Dolnej, Ostrzycach, Wieżycy

Drogi Gminne:

Gmina Kartuzy: ul. Rybacka, ul. Ostowska, ul. Kamienna, ul. Na Stoku,

Gmina Somonino: ul. Młyńska, ul. Nad Radunią, ul. Jałowcowa, ul. Na Koszowatkę, ul. Węgleszyńska, ul. Bukowa, ul. Leśna, ul. Podjazdowa

Gmina Stężyca: Pierszczewko, Nowe Czaple, Czapielski Młyn, Danielowa Dolina.

Dodatkowe informacje:

• Dokładny przebieg trasy zawodów oraz więcej informacji można znaleźć na stronie: Mapa trasy zawodów
  • Organizatorzy zapewnią odpowiednie oznakowanie oraz obecność służb porządkowych w celu zarządzania ruchem i zapewnienia bezpieczeństwa uczestników oraz mieszkańców.
  • Możliwe są krótkotrwałe zamknięcia odcinków dróg oraz przekierowanie ruchu.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z organizatorami zawodów pod adresem email: kontakt@mtbpomerania.pl