Spotkania uczniów klasy VI ze Szkoły Podstawowej w Szymbarku z Panem Wójtem

W piątek, 3 czerwca w Urzędzie Gminy Stężyca miało miejsce spotkanie uczniów klasy VI Szkoły Podstawowej w Szymbarku z Wójtem Tomaszem Brzoskowskim. Wójt podziękował uczniom - Zofii Piszka i Bartoszowi Nastałemu za reprezentowanie gminy w wielu konkursach na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim. Zosia jest laureatką wojewódzkiego konkursu "Język Polski z Historią", a Bartek finalistą tegoż konkursu. Oboje są laureatami także innych konkursów powiatowych oraz tych o zasięgu ogólnopolskim -np. "Sienkiewicz nam wzorem" czy "Moja biblioteka". Podczas spotkania wójt wręczył uczniom oraz nauczycielom - opiekunom podziękowania i nagrody książkowe. Cieszymy się, że osiągnięcia uczniów i ich wysiłek został doceniony przez władze naszej gminy.