Karnawałowy Bal Seniora w Kamienicy Szlacheckiej

Seniorzy z sołectwa Kamienica Szlachecka w niedzielę 27 lutego bawili się na balu karnawałowym zorganizowanym przez stowarzyszenie Kaszubianki we współpracy ZKiW w Kamienicy Szlacheckiej. Jak co roku w balu wzięło udział kilkudziesięciu seniorów. Impreza zaczęła się częścią artystyczną, zaprezentowaną przez młodzież gimnazjalną oraz Kaszubianki, które przedstawiły scenkę kabaretową pt. "Szukam pracy". W programie były też konkursy, taniec czekoladowy oraz loteria fantowa. Dochód z loterii przeznaczony zostanie na zagospodarowanie lokalu, który Urząd Gminy uzyczył Kaszubiankom. W imperzie wzięli również udział zaproszeni goście: Wójt Gminy Stężyca Tomasz Brzoskowski, Przewodniczący Rady Gminy Stefan Literski, radny powiatowy Andrzej Klasa, przedstawiciel Powiatowego ODR w Kartuzach Genowefa Lehman.Wszyscy bawili się doskonale, humory dopisywały.Wójt pogratulował udanej imprezy i życzył, aby takich spotkań było jak najwęcej. Zabawa trwała do póżnych godzin wieczornych, aż żal było wracać do domu. Za rok nastąpi ciąg dalszy.