Dzień Seniora dla sołectwa Kamienica Szlachecka

15 grudnia 2010 w Zespole Kształcenia i Wychowania odbył się Dzień Seniora dla sołectwa Kamienica Szlachecka. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. Odprawioną przez ks. Łukasza Pierowicza w kościele p.w. Św. Antoniego w Kamienicy Szlacheckiej.Po uroczystej mszy seniorzy zostali zaproszeni na poczęstunek i cześć artystyczną do szkoły. Uczniowie pod kierunkiem Magdaleny Byczkowskiej i Teresy Wejer zaprezentowali spektakl pt.,,Burza".
W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele Gminy Stężyca: wójt Tomasz Brzoskowski oraz wicewój Ireneusz Stencel oraz przewodniczący Rady Gminy Stefan Literski. Podczas spotkania seniorzy obdarowani zostali upominkami, które wręczyli sołtys Teresa Sitterlee oraz Mikołaj, w rolę którego wcielił się Kazimierz Cybula. Przez cały czas trwania spotkania seniorom przygrywała kapela Cybulowie.