Odznaczeni Srebrnym Medalem za Zasługi

13 grudnia w Urzędzie Gminy Stężyca Państwo Maria i Czesław Koszałka z miejscowości Krzeszna zostali odznaczeni „Srebrnym Medalem za Zasługi dla Obronności Kraju". W obecności Wójta Gminy Stężyca Tomasz Brzoskowskiego oraz pułk. Ireneusza Żarkowskiego z Wojskowej Komendy Uzupełnień z Wejherowa na ręce pana Czesław Koszałki złożono kwiaty, podziękowania oraz medale. Pułkownik Ireneusz Żarkowski, również podziękował Wójtowi Gminy za dobrą współpracę. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 4 marca 2010r. w sprawie wojewódzkich sztabów wojskowych i wojskowych komend uzupełnień z dniem 31 grudnia 2010 roku zamyka się Wojskową Komendę Uzupełnień w Wejherowie. Tereny powiatów kartuskiego , puckiego i wejherowskiego zostają z dniem 1 stycznia 2011 roku objęte zasięgiem działania Wojkowej Komendy Uzupełnień w Gdyni.