Spotkanie z sołtysami i organizacjami pozarządowymi podsumowujące działalność Samorządu w 2017 roku

Spotkanie z sołtysami i organizacjami pozarządowymi podsumowujące działalność Samorządu w  2017 roku

W dniu 16 listopada 2017 roku odbyło się spotkanie z sołtysami oraz organizacjami pozarządowymi, na którym zostały przedstawione wszelkie dokonania Gminy Stężyca w mijającym roku. Podczas spotkania zostały zaprezentowane ukończone inwestycje oraz te które są jeszcze są w trakcie realizacji. Poinformowano również o planach na kolejne lata oraz zaznajomiono uczestników spotkania z zakresem współpracy organizacji pozarządowych. Omówione zostały też aspekty społeczne w Gminie Stężyca oraz przybliżono zebranym działalność poszczególnych wydziałów urzędu na rzecz mieszkańców. Na zakończenie zostały przypomniane sukcesy sportowe dzieci i młodzieży z terenu Gminy oraz wydarzenia kulturalne.