Wręczenie wyróżnień dla najzdolniejszych sportowców z Gminy Stężyca

W czwartek 25 maja 2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Stężyca odbyło się uroczyste spotkanie wręczenia wyróżnień dla najzdolniejszych sportowców z terenu Gminy Stężyca. Wśród nagrodzonych znaleźli się podopieczni z dwóch gminnych sekcji sportowych: GKS „Wieżyca 2011 Stężyca” oraz Gminnej Formacji Tanecznej „Jowita Dance Stężyca”. Podczas spotkania zostało przyznanych 16 wyróżnień oraz jedno stypendium sportowe. Nagrodzeni wykazali się wysokimi wynikami podczas Mistrzostw Polski w danych dyscyplinach. Wyróżnienia otrzymali również trenerzy wspomnianych sekcji sportowych. W kierunku nagrodzonych padło wiele słów uznania oraz życzenia dalszych sukcesów w karierze sportowej, która w przyszłości mogłaby przerodzić się w olimpijską radość.