Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczycielom

Nauczyciele nie tylko oceniają, ale przecież i sami podlegają ocenom, nie tylko uczą innych, ale i sami podnoszą kwalifikacje. 3 września w Urzędzie Gminy Stężyca Wójt Gminy Tomasz Brzoskowski wręczył akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Awans zawodowy na stopień nauczyciela mianowanego otrzymali:
- Emilia Brunka, nauczycielka języka angielskiego z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy

- Lucyna Mańska nauczycielka języka angielskiego z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku

- Elwira Mazurkiewicz nauczycielka języka niemieckiego z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Szymbarku

- Justyna Koss nauczycielka nauczania początkowego z Zespołu Kształcenia i Wychowania w Kamienicy Szlacheckiej.