Podsumowanie roku bieżącego i plany na rok 2017

21 listopada w Urzędzie Gminy Stężyca odbyło się spotkanie podsumowujące rok budżetowy 2016 z planami na rok kolejny. Wójt Gminy spotkał się z sołtysami, organizacjami pozarządowymi, kierownikami jednostek organizacyjnych Gminy Stężyca.
Na spotkaniu podsumowano rok 2016, gdzie zaprezentowano zrealizowane zadania inwestycyjne oraz w przygotowanej prezentacji wizualnej przedstawiono zadania, które gmina planuje zrealizować w kolejnych latach.
Szczegółowo omówiono temat „Akcji zima” – kto w danym sołectwie będzie odpowiedzialny za odśnieżanie. Poruszony również sprawy gminnych wydarzeń kulturalnych. Wójt przybliżył temat imprez, które czekają nas w nadchodzącym roku. Przedstawiciele organizacji pozarządowych z terenu gminy mogli zapoznać się z planami budżetu na rok 2017 oraz ze zmianami, które czekają organizacje przy ubieganiu się o dofinansowanie zadań w otwartym konkursie ofert na rok 2017.