Przejdź do stopki

IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stężyca

Treść

Dnia 7.05.2016r. na hali widowiskowo-sportowej w Stężycy odbył się IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Stężyca. Do turnieju przystąpiło 68 zawodników startujących w pięciu kategoriach wiekowych, junior, do lat 40, powyżej 40 lat, kobiety i gra deblowa. System rozgrywek był zróżnicowany, w zależności od ilości zgłoszonych osób w danej kategorii.   Zmagania tenisistów stały na bardzo wysokim poziomie, o czym świadczyły liczne, nietuzinkowe zagrania. Uczestnikami byli zawodnicy od  amatorów  i pasjonatów  tenisa stołowego po  zawodników  II Ligii.  W kategorii junior najlepszym zawodnikiem okazał się Dawid Michna, zaraz za nim uplasował się Krystian Kuziemkowski. Trzecia pozycja przypadła Przemysławowi Ksionsek. W kategorii wiekowej kobiet najlepszą zawodniczką została Kinga Łosińska. W grupie zawodników do lat 40  zwyciężył Mateusz Giełażyn. Natomiast wśród mężczyzn w kategorii powyżej 40 lat na pierwszym miejscu uplasował się Paweł Michna.  Nagrody- puchary ufundował Wójt Gminy Stężyca Tomasz Brzoskowski.