Wakacyjna Liga Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Stężyca ORLIK 2010

PROGRAM
1. Przyjmowanie zgłoszeń do dnia 11 czerwca. pod numerem tel. (058) 685-63-49 lub osobiście w Gminnym Centrum Informacji w Stężycy.
2. Prawo do udziału w rozgrywkach mają sześcioosobowe drużyny składające się z osób urodzonych w 1994 r. i starszych.
3. Losowanie drużyn i ustalenie harmonogramu rozgrywek po 11 czerwca br.
4. Mecze będą rozgrywały się w niedziele w godzinach popołudniowych wg harmonogramu ustalonego po losowaniu.

1. Prawo do udziału w rozgrywkach mają osoby urodzone w 1994 r. i starsi.
2. Wpisowe dla każdej drużyny wynosi 100 zł (płatne podczas inauguracji turnieju).
3. Podczas rozgrywek zawodnicy obowiązani są posiadać obuwie sportowe (obowiązuje zakaz gry w butach piłkarskich z wymiennymi kołkami, tzw. „wkrętach") oraz jednolite kolorystycznie, numerowane koszulki.
7. Zespoły przystępują do gry w sześcioosobowym składach: 5 graczy w polu + bramkarz, do 4 rezerwowych.
8. Obowiązują zmiany hokejowe.
9. Kary:
- wykluczenie na 2 minuty,
- wykluczenie z gry (zawodnik wraca do gry w momencie utraty bramki przez drużynę grającą w osłabieniu).
12. Każdy zawodnik może grać tylko w drużynie, do której został zgłoszony.
13. Nie obowiązują spalone.
14. W pozostałych kwestiach obowiązują przepisy PZPN.
15. System oraz harmonogram rozgrywek jest uzależniony od ilości zgłoszonych drużyn i zostanie ustalony po losowaniu.
16. Niezastosowanie się do regulaminu może skutkować wykluczeniem zawodnika lub drużyny z gry.

UZUPEŁNIENIE DO REGULAMINU ROZGRYWEK
- punktacja przebiega w następujący sposób: wygrana 3 pkt, remis 1 pkt, przegrana 0 pkt,
- w przypadku jednakowej ilości punktów o kolejności decyduje wynik meczu między zainteresowanymi zespołami,
- w przypadku jednakowej ilości punktów oraz remisowego wyniku spotkania bezpośredniego o kolejności decyduje korzystniejsza różnica strzelonych i straconych bramek,
- w przypadku jednakowej ilości punktów oraz remisowego wyniku spotkania bezpośredniego i jednakowej różnicy bramek o kolejności decyduje większa ilość strzelonych bramek.