Ciąg dalszy poprawy stanu naszych dróg

W Stężycy położona została nowa nawierzchni asfaltowa na ulicy Abrahama i Juliana Tuwima.
Ukończono również budowę dróg asfaltowych Gapowo - Niesiołowice, Kamienica Szl. - Nowy Ostrów, Gołubie - Zgorzałe. Drogi w miejscowościach Potuły, Sikorzyno i Szymbark (część ul. Szmbarskich Zakładników) również zostały pokryte asfaltem. Łączni e pokryto 10.300m2 dróg.

W najbliższym czasie wykonane będą kolejne drogi: Żuromino - Borucino, ul. Słoneczna w Stężycy, Rzemieślnicza w Kamienicy Szl. oraz droga w Gołubiu, co da kolejne 8.300m2.

Starostwo Powiatowe w Kartuzach wylało nowy asfalt na odcinku 1km ze Stężycy w stronę Gołubie, a już niedługo Zarząd Dróg Wojewódzkich odnowi drogę wojewódzką przebiegającą przez Stężycę (ul. Jana III Sobieskiego).