SUKCESY UCZNIÓW ZE SZKOŁY W SZYMBARKU

Julia Stefańska, uczennica klasy IIIa gimnazjum, otrzymała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, którego organizatorem jest Pomorski Kurator Oświaty. Konkurs przebiegał w trzech stopniach: szkolnym, rejonowym i wojewódzkim. Tytuł finalisty zdobyło zaledwie sześciu gimnazjalistów z powiatu kartuskiego, dlatego jesteśmy dumni z osiągnięć naszej uczennicy. Dziękujemy!

Natomiast w sobotę, 28 marca uczennice naszej szkoły zajęły zaszczytne IV miejsce w finale wojewódzkim XV edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" w kategorii dziewcząt do lat 10. W rozgrywkach rywalizowało 15 drużyn. Na murawie Stadionu Arki Gdynia zagrały : Judyta Hewelt, Wiktoria Jakusz, Karolina Kupc, Dominika Machola, Martyna Machola, Aleksandra Malc, Marta Mazurkiewicz, oraz Julia Niesiołowska.
Brawo, dziewczyny !!!

(Tekst: K. Pek)