Spotkanie informacyjne w Kartuzach: „Możliwości wsparcia dla osób zamierzających założyć działalność gospodarczą”

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wejherowie we współpracy
z Powiatowym Urzędem Pracy w Kartuzach, Kaszubskim Inkubatorem Przedsiębiorczości, Kaszubskim Funduszem Pożyczkowym oraz Powiatowym Centrum Informacyjnym w Kartuzach zapraszają na spotkanie informacyjne poświęcone zagadnieniom związanym z możliwościami wsparcia finansowego na rozpoczęcie działalności gospodarczej z uwzględnieniem instrumentów zwrotnych.

W programie spotkania m.in.
- źródła dofinansowania w ramach perspektywy finansowej na lata 2014-2020,
- Fundusze pożyczkowe - pożyczki dla małych firm, Inicjatywa JEREMIE,
- omówienie przepisów PUP i zasad przyznawania dotacji,
- działalność Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Miejsce i termin spotkania:
Spotkanie odbędzie się 24 lutego 2015 r. (wtorek) w siedzibie Kaszubskiego Inkubatora Przedsiębiorczości w Kartuzach, ul. Mściwoja II 28A (sala konferencyjna, parter).

Zgłoszenia:
Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wcześniejsza rezerwacja miejsca pod numerem tel. 58 572 94 54 lub e-mail: punktinformacyjnywejherowo@powiatwejherowski.pl

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć do dnia 23 lutego 2015 r. w formie elektronicznej na ww. adres mailowy (wypełnienie formularza możliwe będzie również na spotkaniu).
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Z powodu ograniczonej liczby miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Maksymalna liczba uczestników - 50 osób.

SPOTKANIE INFORMACYJNE JEST WSPÓŁFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO POMOC TECHNICZNA

Pliki