INFORMACJA W SPRAWIE OTWARTEGO KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH W 2015 ROKU

W środę 14 stycznia 2015 roku zakończył się nabór wniosków w ramach ogłoszonego przez Wójta Gminy Stężyca otwartego konkursu ofert dotyczącego zlecania w 2015 roku realizacji zadań publicznych w formie wsparcia dla organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów uprawnionych prowadzących działalność pożytku publicznego. W odpowiedzi na ogłoszony konkurs do tutejszego urzędu wpłynęło 27 ofert realizacji zadań publicznych.
Kwota środków przeznaczonych przez Gminę Stężyca dla wnioskodawców w ramach tego konkursu wynosi 270.000,00 zł, zaś łączna kwota wnioskowanego wsparcia wynosi 392.041,80 zł.
Obecnie trwa ocena formalna i merytoryczna złożonych wniosków, a ostateczna decyzja o wyborze ofert realizacji zadań publicznych wybranych do wsparcia nastąpi do dnia 13 lutego 2015 r.