Rozbudowa oczyszczalni ścieków w m. Stężyca - Delowo

Niniejszym informujemy o ogłoszeniu przetargu na roboty budowlane: „Rozbudowa oczyszczalni ścieków w m. Stężyca - Delowo"

Zamawiający:
Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.Przedmiot zamówienia:
Zamówienie obejmuje wykonanie robót budowlanych: rozbudowę mechaniczno-biologicznej oczyszczalni ścieków działającej w oparciu o nitryfikująco-denitryfikujący osad czynny z tlenową stabilizacją osadu w układzie przepływu ciągłego. W ramach zamówienia należy wykonać roboty budowlane wg projektu (tj. 3 reaktory biologiczne), natomiast wyposażenie technologiczne należy wykonać dla wydajności Qdśr=2x595m3/d=1190 m3/d, Qdmax=2x740 m3/d = 1480 m3/d, tj. dwa ciągi technologiczne.
Zakres obowiązuje w szczególności:
1.1. Zagospodarowanie placu budowy i oznaczenie budowy tablicami zgodnie z obowiązującymi przepisami.
1.2. Roboty geodezyjne polegające na wytyczeniu obiektów. Wykonawca zobowiązany jest do wytyczenia obiektów zgodnie z dokumentacją projektową, Wykonawca zobowiązany jest do sprowadzenia prawidłowości wytyczeń i zgłoszenia Inspektorowi nadzoru wszelkich błędów, niejasności i odstępstw przed rozpoczęciem robót.
1.3. Roboty ziemne, roboty budowlane związane z budową obiektów oczyszczalni wraz z instalacjami i infrastrukturą techniczną,
1.4. Roboty wykończeniowe oraz dostawa i montaż wyposażenia technologicznego, urządzeń, układów i podzespołów, wyposażenia laboratoryjnego,
1.5. Wykonanie sterowania - dostawa, montaż i uruchomienie systemu sterowania, monitoringu i wizualizacji procesów zachodzących na oczyszczalni,
1.6. Roboty budowlane związane z zagospodarowaniem terenu,
1.7. Przeprowadzenie prób i pełnego rozruchu technologicznego, przeprowadzenie szkoleń, wyłączenie i likwidacja istniejącej oczyszczalni,
1.8. Sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej oraz kompletnej dokumentacji powykonawczej,
1.9. Osiągnięcie efektu ekologicznego - parametrów techniczno-technologicznych określonych w projekcie, potwierdzonych odpowiednimi wynikami.

Informacje szczegółowe, w tym ogłoszenie o zamówieniu, specyfikacja istotnych warunków zamówienia wraz z załącznikami oraz bieżące informacje, zmiany i wyjaśnienia udostępnione są na stronie Gminnego Przedsiębiorstwa Komunalnego: www.gpkomunalne.pl