Waldemar Fornalik w ZKiW w Stężycy

Były trener-selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej Waldemar Fornalik odwiedził 3 września uczniów klas sportowych Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy. Gościa uroczyście przywitała Pani dyrektor Lucyna Kerlin. Szkoleniowiec zaprezentował uczniom przebieg swojej kariery piłkarskiej oraz trenerskiej. Opowiadał również o pracy trenera pracującego w klubie piłkarskim oraz o swojej pracy z reprezentacją Polski. Dzieci i młodzież zadawała do trenerowi liczne pytania, na które pan Waldemar udzielał wyczerpujących odpowiedzi. Następnie uczniowie zbierali autografy od selekcjonera oraz wykonywali z nim pamiątkowe zdjęcia. Pan Fornalik zapoznał się także z programem „Biało-zielona przyszłość z Lotosem", który jest realizowany w Klubie Sportowy Radunia Stężyca oraz w ramach klas sportowych Zespołu Kształcenia i Wychowania w Stężycy oraz z planami inwestycji sportowych realizowanych przez Wójta Gminy Stężyca.