KONSULTACJE SPOŁECZNE WŚRÓD MIESZKAŃCÓW GMINY STĘŻYCA

W środę, 28 maja 2014 r. o godz. 10:00 Wójt Gminy Stężyca zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące opracowania Strategii Rozwoju Gminy Stężyca na lata 2014-2025, które odbędzie się w sali OSP w Stężycy  (ul. 9 Marca 8).

Podczas spotkania przedstawiona zostanie analiza SWOT, czyli mocne i słabe strony, szanse i zagrożenia oraz wizja i misja rozwoju planowane do wpisania w ramach Strategii Rozwoju Gminy Stężyca na lata 2014-2025. Przedmiotem spotkania będzie również podsumowanie badania ankietowego przeprowadzonego wśród mieszkańców z terenu gminy Stężyca.

Strategia Rozwoju Gminy Stężyca na lata 2014-2025 jest kluczowym dokumentem, kształtującym rozwój gminy. Ma za zadanie wyznaczanie długofalowych kierunków i celów rozwoju lokalnego. Ze względu na wieloaspektowość tematu, udział i zainteresowanie jak największej liczby mieszkańców we współtworzeniu dokumentu jest niezwykle istotny.

W związku z powyższym liczymy na Państwa niezawodną obecność!